miragraf
0850 303 7550

Organik SEO

Case
Organik SEO; Google reklamlarına çıkmadan ilk sayfa'da var olmak isteyenlerin tercihidir. bunun için web sayfasının alt yapısının seo tekniklerine uygun yapılmış olması şarttır. çaba ve sabır isteyen bir süreç olan organik seo bir çok büyük firma tarafından prestij amaçlı ve google reklamlarını desteklemek amaçlı tercih edilmektedir.

Google Reklamlarından Farkı Ne ?

Araştırmalara göre Google kullanıcılarının %30'u google reklamlarına güvenmeyip doğal sıralamadaki siteleri tercih etmektedir.

Google kullanıcılarının bazıları organik seo ile üst sırada yer alan sitelerin daha kurumsal ve güvenilir olduğunu, para ile reklam aracılığı ile üst sırada çıkan firmaların ise amatör ve küçük olduğu gibi yanlış düşüncede olduğu bilinmektedir araştırmalar sonucuna göre bu sebeple son yıllarda organik seo önem kazanmıştır.

Case
Case

Daha Çok Müşteri

Organik SEO ile müşteri sayınızı arttırmak ister misiniz ?

Değişen ve gelişen bu dünyada araştırmalar artık insanların bir ürün hakkında fiyat araştırırken ilk yaptığının google'ye bakmak olduğunu biliyor muydunuz? Bizim sizin için tam da yapmak istediğimiz bu, müşterilerinizin web sitesi üzerinden size ulaşmalarını sağlamak...

Talebiniz tarafımıza ulaştığında, en geç 1 saat içinde dönüş yapılacaktır.
Author
Bu firmanın hizmetini beğeniyorum her aradığımda telefonumu açıp sorunumu gideriyorlar. teşekkürler arkadaşlar
Author
Bünyemizde web tasarımcı çalışıyor gibi hizmet veriyorlar aylık 200 tl ye. çok iyi bence teşekkürler
Quote
Author
3 yıldır bu firma ile çalışıyoruz hem mail hem web tasarım hizmeti alıyoruz gayet profesyonel bir firma
Quote

Ailemizden Gelen Güzel Mesajlar