miragraf
0850 303 7550

Google 1. Sıra Yeriniz Hazır

Case
Reklam pazarının en büyük pastası Google tarafından yönetilen bir dünya'da sizde yerinizi alın. web tasarım yaptırmak artık tek başına yetmiyor, web sitenizi reklamlarla destekleyip müşterilerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Web Siteniz Google Uyumlu mu?

Google uyumlu olmayan bir site için Google'den reklam almanızın hiçbir faydası yoktur.

Bir web sayfanızın olması tek başına yeterli olmayabilir, çünkü google keşif botlarını web sayfanızı taraması için belli zamanlarda sitenize göndermektedir. keşif botlarının anlayacağı kod yapısı ile hazırlanmamış bir siteniz yoksa, google sizi üst sıralara çıkarmayacaktır ve boşa zaman,para kaybına sebep olacaktır

Case
Case

Google Reklamları Nasıl Çalışıyor ?

Google reklamları kontör misali kullandıkça yani müşteri sitenize tıkladığında tıklama başı maliyet hesaplanarak bakiyenizde azalma olur.

Günümüz koşullarında nerdeyse her 3 firmadan 1'i Google reklamlarına çıkmaktadır. hızla büyüyen firmaların &90'ı google reklamları ile rakiplerinin önüne geçmektedir. sistem nasıl çalışır ; öncelikle web sayfanızı google ile entegrelii hale getiriyoruz, sonrasında sektörünüze en uygun anahtar kelimeleri buluyoruz ve tıklama başına ortalama maliyet çıkartıyoruz ve ilk ay deneme reklamlarına çıkıyoruz ve ilk 3 sırayı sizin için kapatıyoruz.

Talebiniz tarafımıza ulaştığında, en geç 1 saat içinde dönüş yapılacaktır.
Author
Bu firmanın hizmetini beğeniyorum her aradığımda telefonumu açıp sorunumu gideriyorlar. teşekkürler arkadaşlar
Author
Bünyemizde web tasarımcı çalışıyor gibi hizmet veriyorlar aylık 200 tl ye. çok iyi bence teşekkürler
Quote
Author
3 yıldır bu firma ile çalışıyoruz hem mail hem web tasarım hizmeti alıyoruz gayet profesyonel bir firma
Quote

Ailemizden Gelen Güzel Mesajlar