miragraf
0850 303 7550

A'dan Z'ye Neler Yapılmalı ?

Case
Bu yazımızdan baştan sona bir firmanın ne yapması gerektiği web tüm aşamalar anlatılacaktır sırası ile başlayalım; 1.Domain alınacak, 2.Hosting alınacak, 3. Şirket mailleriniz açılacak, 4.Web sitesi hazırlanacak, 5.web sitesi seo alt yapısına uygun hazırlanacak, 6.Google Adwords reklamlarına çıkılacak

Domain Nedir ?

Domain firmanızın isminin yada en yakın isminin firmanıza tescillenme işlemidir.

İlk yapılması gereken işlem domain alma işlemidir. Piyasada birçok domain uzantısı satan firmalar vardır. görevimiz gereği size bu aşamada yardımcı olmamız gerekmektedir. örneğin firmanızın adı "MİRA PLASTİK" biz size www.miraplastik.com veya www.miraplastik.com.tr gibi domainleri sunuyoruz.

Case
Case

Hosting Nedir, Nerden Alınır ?

Hosting, aldığınız domainin yayınlanabilmesi için yurt içinden yada yurt dışından alınan hizmettir.

2. Sırada yapılması gereken işlem hosting yani sunucu alım işlemidir. hosting işlemi webciniz tarafından alınan ve üzerinde işlem yapılan bir aşamadır. Domaininiz almış olduğunuz hosting'e yönlendirilip yayına başlamış oluyorsunuz. bu aşama teknik işlemler gerektirmektedir bu sebeple web tasarımcınız web sitenizin boyutuna ve kullanılacak meteryallere göre uygun limitli hosting alacaktır.

Mail Adresleri Nasıl Alınır.

Firmanızda bulunan her departmana ayrı ayrı departman isimlerine göre mail adresleri açılması önemlidir.

Hosting alım işleminden sonra yayına hazırız demektir. Bir sonraki işlem departman isimlerine göre mail adresleri açılmasıdır bu işlem web tasarımcınız tarafından yapılan bir işlemdir, işlemler hosting paneli üzerinden yapılmaktadır. Maillerinizin bir webci tarafından yönetilmesi firmanıza kolaylık sağlayacaktır. kullanıcı yada sunucu hatalarından dolayı kimi zaman mail sisteminde sorunlar çıkabilir, spama düşebilirsiniz bu gibi durumda anlık müdahale edilmesi gerekmektedir.

Case
Case

Web Tasarım Nedir ?

Web Tasarım; Firmanızın misyon ve vizyonunu yansıtan şirketinizin aynası demektir.

Web Tasarım yaptırırken dikkat etmeniz gereken görsel manada çekici,içerik olarak misyon ve vizyonunuzu ortaya koyabilen ve çağa uygun şekilde hazırlanmış olmasıdır. web sayfanızın içerisinde gezilebilir, müşteriye albenisi olan bir tasarımda olması şarttır. web tasarım işlemi yapıldıktan sonra webciniz tarafından hosting içinde yayına alınacaktır.

Google Reklamları Nedir ? Reklama Nasıl Çıkılır ?

Google ilk sayfa ve ilk 3 sıradan birinde yer alma işlemi reklam sayesinde mümkündür. Bu reklama çıkma işlemi adwords uzmanı tarafından yapılır.

Google reklamları kısa sürede büyük hedefleri olan firmaların ciddi yatırım yaptıkları bir alandır. Web sitenizin alt yapısı uygun olduğu müddetçe istediğiniz zaman reklamlara çıkabilirsiniz. Google reklamlarının bir uzman tarafından yapılması şarttır çünkü google'nin potokollerini ve panelini sağlıklı kullanmadığınız zaman ciddi maddi zarara uğrayabilirsiniz örn; plastik kelimesi tıklama başına maliyeti 5 tl iken siz 20 tl verirseniz tıklama başına 15 tl zarardasınız demektir, bu sebeple uzmanların elinde büyük bir pastadan faydalanabilirsiniz.

Case
Talebiniz tarafımıza ulaştığında, en geç 1 saat içinde dönüş yapılacaktır.
Author
Bu firmanın hizmetini beğeniyorum her aradığımda telefonumu açıp sorunumu gideriyorlar. teşekkürler arkadaşlar
Author
Bünyemizde web tasarımcı çalışıyor gibi hizmet veriyorlar aylık 200 tl ye. çok iyi bence teşekkürler
Quote
Author
3 yıldır bu firma ile çalışıyoruz hem mail hem web tasarım hizmeti alıyoruz gayet profesyonel bir firma
Quote

Ailemizden Gelen Güzel Mesajlar